Objednanie na vyšetrenie

Inštitút klinickej a experimentálnej dermatovenerológie, Bratislava - kožná ambulancia Hegyi Bratislava / Výskum

Copyright © 2018 dermatology.sk. Všetky práva vyhradené.

Inštitút klinickej a experimentálnej dermatovenerológie, s.r.o.
Mudroňova 39
811 01 Bratislava

Tel.: +421 2 544 12 368

E-mail: ambulancia@dermatology.sk

Vitajte      |      O nás      |      Výkony      |      Cenník      |     Výskum      |      Kontakt

Vitajte      |      O nás      |      Výkony      |      Cenník      |     Výskum      |      Kontakt

MUDr. Ľubica Hegyiová: +421 2 544 12 368
MUDr. Juraj Hegyi, PhD.:+421 2 544 12 368

Ľahká emulzia, ktorá účinne spomaľuje starnutie pleti a urýchľuje obnovu pokožky. Hydratuje, spevňuje a chráni pleť pred pôsobením stresu. Vďaka vysokému obsahu natívneho kozieho kolostra a ďalších aktívnych látok, pomáha pleti rýchlejšie regenerovať, upravuje kožný mikrobióm, upokojuje prejavy podráždenia, podporuje ochrannú kožnú bariéru a upravuje rovnováhu hydratácie pleti. Odporúčame používať dvakrát denne na tvár, krk a dekolt.


Jedinečný a prvý kozmetický prípravok na svete s vysokým obsahom biologického prírodného rastového faktoru a antimikrobiálneho proteínu laktoferínu. Prírodný komplex s obsahom prebiotík pre úpravu kožného mikrobiómu. Obsahuje natívne kozie kolostrum. Ľahká konzistencia, rýchle vstrebateľná emulzia, jemná parfumácia bez alergénov, vysoký podiel aktívnych látok a látok prírodného pôvodu, alternatívna a prírodná konzervácia.


Starnutie pleti


Starnutie pleti je prirodzený proces tvorený kombináciou efektu času a faktorov vonkajšieho prostredia. Tieto dva odlišné biologické procesy priamo narúšajú štruktúru kože i jej ochrannú funkciu. Dochádza k úbytku funkčných tkanív, ako je kolagén, elastín a medzibunková hmota, dochádza samozrejme aj k poklesu hladiny rastových faktorov. Použitie rastových faktorov v omladzujúcich kozmetických prípravkoch je novým anti-ageing ošetrením, ktoré prispieva ku štruktúrnej remodelácii pokožky. Klinické štúdie jasne dokazujú významný vplyv rastových faktorov obsiahnutých v kolostre na kvalitu pokožky. Na svete nie sú na trhu s kozmetickými prostriedkami ponúkané prostriedky s obsahom prírodného rastového faktora z kozieho kolostra.


Účinné látky s protivráskovým pôsobením sú predovšetkým antioxidanty a látky s komplexným účinkom na obnovu rovnováhy v ochrannej bariére pokožky a epidermálnej medzibunkovej hmote. Upokojenie a hydratácia pokožky je komplexne zabezpečená s použitím mliečnych peptidov, extraktu z kadidlovníka, kyseliny hyalurónovej a panthenolu. Zásadný vplyv na upokojenie majú okrem iného predovšetkým zložky kolostra a obsah avokádového oleja s esenciálnymi mastnými kyselinami. Zastúpenie a množstvo jednotlivých komplexov sa zvolilo s ohľadom na maximálnu synergiu a prienik účinných látok do hlbších vrstiev pokožky.

Vrásky
pred liečbou

Vrásky 5 mesiacov
po liečbe

Grafické spracovanie hĺbky a drsnosti kože systémom Antera 3D

Vrásky
pred liečbou

Vrásky 5 mesiacov
po liečbe


CAPRADERM®
Platinum GC


Sérum proti vráskam


Capraderm® Atopicol GC

Capraderm® Erythro GC

Capraderm® Scarcol GC

Capraderm® Viticol GC

Capraderm® Psorcol GC

Capraderm® DiaFoot GC

Capraderm® Platinum GC

Capraderm® Balneum GM

Capraderm® Balneum GW

Capraderm® Atopicol GCW

Capraderm® Psorcol GCW

Capraderm® Skin Care emulsion GCW

Capramilk kolostrum kapsule

E-SHOP

Kolostrum

Laktoferín

Kožný mikrobióm

Literatúra

CAPRADERM®